Stadnina koni huculskich

Rajdy konne w
Bieszczadach

Oferta zimowa

Zimą proponujemy:

 jazdę konną – Jeśli pogoda dopisze i nie będzie zbyt dużo śniegu to prawdziwą przyjemnością jest galopować po świeżym puchu. Kto jeszcze nie galopuje, to może w wolniejszym tempie podziwiać zaśnieżony świat z końskiego grzbietu lub w zimową aurę pouczyć się jazdy konnej.

 

– Bieszczadzką Szkołę Przetrwania – Jeśli myślisz, że wiesz już wszystko na temat survivalu, to przyjedź w Bieszczady zimą. Gwarantujemy, że tutejsze warunki zasadniczo zweryfikują Twój sprzęt i umiejętności.

Dla mniej doświadczonych proponujemy kilkugodzinny spacer, na którym nauczycie się, jak zachować się zimą w górach w razie zgubienia. Umiejętności te pozwolą również na bardziej komfortowe korzystania z uroków natury w bardziej wymagających zimowych warunkach. Tel. 516 130 823.

 

– wycieczki na rakietach śnieżnych – Gdy ilość śniegu zniechęca do pieszych wędrówek rozwiązaniem są rakiety śnieżne. Przy stadninie działa wypożyczalnia rakiet śnieżnych. Do Waszej dyspozycji mamy 40 par rakiet i kijków nordic walking. Dla grup mniejszych i większych organizujemy wycieczki po okolicy z przewodnikiem. Cena: 50 zł/os za 1 godz. Tel. 509 677 039.

 

„tropami wilków” –Zimą szczególnie zachęcamy do organizowanych przez nas wycieczek po wilczych śladach.

 

„w poszukiwaniu poroży jeleni” – W okresie luty-kwiecień jelenie zrzucają swoje rogi czyli poroże. W tym czasie proponujemy poszukiwawcze wycieczki po lesie. Znalazca wraca do domu z niemałą satysfakcją.

 

Dla amatorów traperskiej przygody w marcu, w ramach szkoły przetrwania, jak co roku organizujemy wyprawę w słowackie Wilcze Góry.

Terminy do uzgodnienia!